Tennisteams voorjaarscompetitie 2018

Op deze pagina vind je een overzicht van alle tennisteams die deelnemen aan de voorjaarscompetitie. Onderaan de pagina heb je ook de mogelijkheid om het overzicht te downloaden. 

Donderdag

Dames dubbel 17+     DO 1

Corry Bakermans (Captain)
Wilma Starreveld
Corrie de Kort
Ingrid de Crom
Elly Laureijssen
 

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

Dames dubbel 17+     VR 1

Leonie de Jong (Captain)
Bernadette Laarhoven
Ines Bergman
Jacqueline van Gestel
Armanda Maas
Erika Michielsen
Yvette Deirkauff
Sandra Weeda
Sally Oprins

Dames dubbel 17+     VR 2

Marcella de Bie (Captain)
Mirthe van Gestel
Colette Oprins
Fenne van der Velden
Lian Kolsters
Ilona Laarhoven
Charlotte van den Diepstrate
Anke Boemaars
 

Dames dubbel 35+     VR 1

Yvonne Stadhouders (Captain)
Diana Belterman
Margo Oerlemans
Clementine Ligtenberg
Joke Henderson
Monique Ermens
 
 
 

Dames dubbel 35+     VR 2

Geertje Koekoek (Captain)
Els van Leijsen
Annemiek Coppens
Ingrid Doorakkers
Roos Klaassen
Claudia Graafmans
 
 

Dames dubbel 35+     VR 3

Anja Clemens (Captain)
Marjolein Cornelissen
Adje van Hooijdonk
Anne-Marie Oomens
Elles Pulles
Audrey Roelands
Kitty Wirken
 

Heren dubbel 35+     VR 1

Corné Oprins (Captain)
Rob Verhoef
Edwin Wirken
Bas Cornelissen
Henny Henderson
Corné Brouwer
John Pulles
 

Heren dubbel 35+     VR 2

Adriaan de Vet (Captain)
Peter Doorakkers
Rinus van Ham
Winfried de Kock
Tom Emmelot
Perry van Engelen
Johan van Zon
 

Heren dubbel 35+     VR 3

Jan Rops (Captain)
Frans Sebregts
Jupp van Gestel
Wim Pelkmans
Coen van Kollenburg
Niek Coremans
 
 

Gemengd dubbel 17+     VR 1

Noortje Belterman (Captain)
Eva Wilborts
Michiel Gijsbrechts
Anne van Beijsterveldt
Alex Graafmans
Daan Coppens
Paul van Beijsterveldt
 

Gemengd dubbel 35+     VR 1

Chantal Timmermans (Captain)
Paul van Eijck
Jolanda Havermans
Renie van Herwaarden
Jeroen Oprins
Mieke Oprins
Angela Timmermans
 

Gemengd dubbel 35+     VR 2

Agnes Martens (Captain)
Anne-Marie de Groot
Yvonne Kusters
Flucie Paymans
Piet Martens
Toine van Vugt
 
 

Gemend dubbel 35+     VR 3

Manuela van Gils (Captain)
Patrick van Gils
Nicole Roovers
Bob Roovers
Karin van Loon
Michel van den Nouweland
 
 

 

 

 

 

Zaterdag

Dames 17+*     ZA 1

Mara Pruijssers (Captain)
Mariëlle Appels
Debby Sprangers
Marion van Asten
Esther van de Ouweland
Erika Verwer
 
 

Dames 17+*     ZA 2

Annelie van Zon (Captain)
Petra van Engelen
Petra de Vet
Lisette Stoopen
Sophie de Jong
Tiny van Zon
 
 

Heren 17+     ZA 1

Pim Laarhoven (Captain)
Robbert Graafmans
Rick van Nijnatten
Pim Graafmans
Paul van der Boom
Rory Oosthoek
 
 

Heren 17+     ZA 2

Niels van Hoek (Captain)
Bas Michielsen
Bas Vermeulen
Nick Arts
Jori Henderson
Jim van Kerkhof
 
 

Heren 35+*     ZA 1

Willam de Jong (Captain)
Jurgen Heessels
Werner de Heer
Bart van Riel
Bas Kokx
Maikel van Someren Brand
 
 

Heren 35+*     ZA 2

Eric Graafmans (Captain)
Wil Faes
John Oosthoek
Frank Timmermans
Ton de Visser
Rob Doorakkers
John Oprins
 

Heren 35+*     ZA 3

Pascal Timmermans (Captain)
Erik Timmermans
Christ van Hooijdonk
Mark Faes
Corne Pijpers
Piet Vermeulen
Kees van der Veeken
 

Gemengd dubbel 35+         ZA 1

Joris Hoevenaars (Captain)
Sybilla de Jong
Kees Gijsbrechts
Jolanda Gijsbrechts
Victor Coppens
Ellen van Beijsterveldt
 
 

Gemengd dubbel 35+     ZA 2

Nicole Clemens (Captain)
Conchita Doorakkers
Jelleke Oprins
Ron van Pijlen
Henk Koenen
Hans Witteman
Frank Schutselaars
 
 

Zondag

Heren 17+     ZO 1

Peter Hendrickx (Captain)
Marcel Hendrickx
Erwin Hendrickx
Peter Pijnenburg
Ivo Seij
Michiel Siebol
Jasper Graafmans
 

Gemengd 17+     ZO 1

Ivette Wouters (Captain)
Roy Spitzen
Manon van Alphen
Lana van Beijsterveldt
Thomas Kock
 
 
 
 

Download hier het overzicht

TEAMS VOORJAARSCOMPETITIE 2018.pdf

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0161-455065 (paviljoen)

Sportpark Verhoven

Ridderstraat 96
5126 BH Gilze
Nederland