Bardienst 2024 inplannen: Plan deze in voor 31 december!
30 november 2023

Dringend verzoek om voor 31 december je bardienst te plannen!
De bardienstplanning voor 2024 is weer opengezet. Jullie worden allemaal vriendelijk verzocht je bardiensten voor 31 december in te plannen.
Instructie bardienst
Voor hen die daar behoefte aan hebben wordt voorafgaande aan de ALV een korte instructie gegeven (m.ax 30 minuten). Daar zal tegen die tijd meer info over volgen. Deze is ook te vinden op tcgilze.nl/bardienst (LET OP: eerst inloggen)
Wie draaien een bardienst?
Elk senior lid of senior overgangslid die in 2023 al lid was of in 2023 lid is geworden. Elk senior lid draait twee bardiensten per jaar. Om iedereen kennis te laten maken met de bardienst is, met ingang van 2023, ieder nieuw lid verplicht het eerste jaar twee bardiensten te draaien.
Wie zijn dit jaar uitgesloten van bardienst?
Vrijwilligers (commissieleden) kunnen door hun commissielidmaatschap vrijstelling(en) hebben van bardiensten, evenals leden vanuit de statuten hiervan zijn ontheven.
Plan eenvoudig je bardienst
Inplannen kan erg eenvoudig via de KNLTB App (nieuwste versie installeren) en op de site van TC Gilze bij "leden - bardienst". Let op: je moet hiervoor ingelogd zijn.
Omdat we dit jaar veel (laatste moment) afmeldingen hebben gehad, willen we je wijzen op het feit dat het draaien van bardiensten bij TC Gilze een - vanuit het huishoudelijk reglement - afgesproken verplichting is. Als leden hieraan niet voldoen, heeft dat sancties vanuit het bestuur tot gevolg. Dit staat ook beschreven in het reglement zoals beschikbaar op de pagina Bardienst op onze website. Onze club draait op vrijwilligers en samen lukt het ons, o.a. met behulp van jullie inzet, om de contributiekosten op een laag niveau te houden. Hiervoor vragen we jullie allemaal ook in 2024 een steentje bij te dragen. Plan dus snel je bardiensten op de voor jouw geschikte data.
Bedankt voor jullie medewerking!
Nieuwscategorieën