Tennisteams voorjaarscompetitie 2020

Op deze pagina vind je een overzicht van alle tennisteams van TC Gilze die deelnemen aan de voorjaarscompetitie 2020 en de klasse / afdeling waarin ze uitkomen. 

De competitiewedstrijden worden gespeeld op onderstaande data.

 

VRIJDAG

Captain Klasse / afdeling Team
Corné Oprins Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 33 Gilze 1
Jan Rops Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 27 Gilze 2
     
Lian Kolsters Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 67 Gilze 1
     
Diana Belterman Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 7 Gilze 1
Anja Clemens Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 3 Gilze 2
Jora Goossen Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 5 Gilze 3
     
Noortje Belterman Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 48 Gilze 1
Maarten Oprins Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 48 Gilze 2
     
Erik Timmermans Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 3 Gilze 1
Jolanda Havermans Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 9 Gilze 2
Agnes Martens-Vermeer Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 11 Gilze 3
Manuela van Gils Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 9 Gilze 4
     

 

ZATERDAG

Captain Klasse / afdeling Team
Pim Laarhoven Heren 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 15 Gilze 1
Jori Henderson Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 49 Gilze 2
     
William de Jong Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 1e klasse – Afdeling 5 Gilze 1
Eric Graafmans Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) – 1e klasse – Afdeling 2 Gilze 2
     
Joris Hoevenaars Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 10 Gilze 1
Nicole Clemens Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 22 Gilze 2
     

 

ZONDAG

Captain Klasse / afdeling Team
Geertje Koekkoek Dames Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 10 Gilze 1
     
Manon van Alphen Gemengd 17+ Zondag (NB) – 2e klasse – Afdeling 2 Gilze 1
     
Michael Tekbas Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 20 Gilze 1
Peter Hendrickx Heren Zondag – 7e klasse – Afdeling 15 Gilze 2
     
Carla van Dongen 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – Open klasse – Afdeling 13 Gilze 1
     

 

JEUGD ZONDAG

Speler Klasse / afdeling Team
Liza Appels Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 2 – Afdeling 44 (captain is ouder(s) van Tim Brands) Gilze 1
Tim Brands
Sil Coremans
Izzie de Jong
Iris van den Nouweland
Jens Vermeulen
     
Sven Ermens Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 4e klasse – Afdeling 33 (captain is ouder(s) van Stef Vermeulen) Gilze 1
Maik van Loon
Jorg Rommen
Pim Roovers
Stef Vermeulen
Marijn Weterings
     
Marlou Appels Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 17 (captain is ouder(s) van Chaijaroen Winner) Gilze 1
Maaike de Bie
Mell van Eijndhoven
Lizzy van Gils
Chaijaroen Winner