Tennisteams najaarsjaarscompetitie 2018

Op deze pagina vind je een overzicht van alle tennisteams die deelnemen aan de najaarsjaarscompetitie. Onderaan de pagina heb je ook de mogelijkheid om het overzicht te downloaden. Bekijk hier de speeldata.

Vrijdag

Dames dubbel 17+   VR1

Armanda Maas (Captain)
Angelique Valk
Sonja van Boxel
Erika Michielsen
Berdien Reniers
Claudia Schoenmakers
 
 
 
 

Dames dubbel 17+   VR2

Lian Kolsters (Captain)
Anke Boemaars
Fenne van der Velden
Charlotte van den Diepstrate
Ilona Laarhoven-Kleiren
Colette Oprins
Mirthe van Gestel
 
 
 

Dames dubbel 35+    VR 1

Anja Clemens  (Captain)
Marjolein Cornelissen
Adje van Hooijdonk
Anne-Marie Oomens
Elles Pulles
Audrey Roelands
Kitty Wirken
 
 
 

Heren dubbel 17+    VR 1

Alfons Valk (Captain)
Jasper Graafmans
Friso Rauwerda
John Pulles
Antoine Hagen
Flucie Paymans
 
 
 
 

 

 Gemengd dubbel 17+   VR 1

Jessica Hapers (Captain)
Danny Hapers
Sander Coppens
Danielle van den Oever
Bart Kennes
Annet Breukhoven
Wivineke Michielsen
Maarten Oprins
 
 

Gemengd dubbel 35+     VR 1

Christ van Hooijdonk (Captain)
Wil Faes
Johan van Hoek
Pascal Timmermans
Annette van Hoek
Angela Timmermans
Agnes van Zon
Suzanne Weterings
 
 

Gemengd dubbel 35+     VR 2

Jolanda Havermans  (Captain)
Bas Kokx
Diana Belterman
Clementine Ligtenberg
Bart van Riel
René Clemens
Nicole Clemens
Paul van Eijck
 
 

Gemengd dubbel 35+     VR 3

Rob Doorakkers  (Captain)
Conchita Doorakkers
Frank Timmermans
Paula Timmermans
Ton de Visser
Anneke de Visser
Frank Schutselaars
Monique Ermens
John Oprins
Jelleke Oprins

Gemengd dubbel 35+     VR 4

Angelique Koks (Captain)
Piet Vermeulen
Sally Oprins
Corné Oprins
Mieke Oprins
Jeroen Oprins
Yvonne Wirken
Edwin Wirken
 
 

Gemengd dubbel 35+   VR 5

Petra de Vet (Captain)
Petra van Engelen
Perry van Engelen
Tiny van Zon
Johan van Zon
Adriaan de Vet
Marlies van Ham
Rinus van Ham
 
 

Gemengd dubbel 35+   VR 6

Ton Emmelot  (Captain)
Rob de Bie
Marcella de Bie
Twan van Gestel
Jacqueline van Gestel
Harold Corstjens
Jack Swolfs
Leonie de Jong 
Yvette Deirkauf
 

Gemengd dubbel 35+   VR 7

Manuela van Gils (Captain)
Patrick van Gils
Nicole Roovers
Martijn van der Avoort
Karin van Loon
Michel van den Nouweland
 
 
 
 

 

 

 

 

Zaterdag

Dames dubbel 17+   ZA 1

Nannette van Hoek (Captain)
Erna Labruyere
Annelies Hamels
Lisette Stoopen
Katrien de Vet
Marlies de Vette
Agnes Martens
 
 
 

Gemengd dubbel 17+   ZA 2

Joris Hoevenaars (Captain)
Sybilla de Jong
Ellen van Beijsterveldt
Jolanda Gijsbrechts
Victor Coppens
Kees Gijsbrechts
Pedro Oosthoek
 
 
 
 

Zondag

Gemengd   ZO 1

Geertje Koekkoek  (Captain)
Michiel Siebol
Ivo Seij
Peter Hendrickx
Els Klaassen
Roos Klaassen
 
 
 
 
 

Download hier het overzicht

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0161-455065 (paviljoen)

Sportpark Verhoven

Ridderstraat 96
5126 BH Gilze
Nederland