Goede Ideeënfonds: wethouder overhandigt zaterdag 17 september symbolische cheque

14 september 2022


Om extra financiële middelen te generen voor de aanleg van 2 extra padelbanen heeft TC Gilze gereageerd op het 'Goede ideeënfonds'. Dit fonds heeft het gemeentebestuur met geld van de Rijksoverheid in het leven geroepen. Om onze gemeente leuk en gezellig te houden en na corona weer prettig met elkaar verder te leven.
 
Zaterdag 17 september om 10:00 uur komt de wethouder van sport dhr. Machielsen langs bij TC Gilze om symbolisch een cheque te overhandigen van de € 12.500. Het goede Ideeënfonds is een subsidie van de gemeente die na de corona ter beschikking is gesteld. Meer informatie is te vinden op de website van onze gemeente.
 
Het Goede idee
Als idee hebben we aangegeven dat de padelsport een aantrekkelijke en laagrempelige sport is, met name voor de leeftijdsgrope van 25 tot 45 jaar. We zien dat deze doelgroep volop geniet en ontstrest van deze nieuwe racketsport. Daarnaast hebben we aangegeven dat we voor de aanleg van deze banen gebruik hebben gemaakt van de lokale ondernemers.
 
 
 

Nieuwscategorieën