Jens Vermeulen landskampioen

02 juli 2024


“Onze” Jens Vermeulen is landskampioen geworden met zijn team in de voorjaars tenniscompetitie bij TCT Tilburg.

Jens is begonnen met tennis bij TPC Gilze. Na een aantal jaren trainen in Gilze bleek Jens een cluboverstijgend niveau te hebben. Hij wilde ook graag meer met zijn tennis gaan doen.

Hij is 4 jaar geleden gaan trainen bij Tennisschool Gijs (tegenwoordig ATA) en competitie gaan spelen bij TCT Tilburg. Jens traint 8,5 uur per week. Natuurlijk bleef hij ook in Gilze tennissen.

Dit jaar is hij met zijn TCT tennisteam landskampioen geworden in de hoofdklasse 13 t/m 17 jaar. Dit is de hoogste klasse in Nederland voor deze leeftijdsgroep!!

De kampioenswedstrijd was tegen Ten Woude uit Heerenveen en werd gespeeld in Delft.

Op het moment speelt Jens een brons toernooi in Rosmalen en staat hij in de finale. Hier kan hij punten halen voor nationale jeugdranglijst.

Jens, proficiat met je landskampioenschap en heel veel succes met je toernooien deze zomer!

Nieuwscategorieën