Kyra Heemskerk Nederlands Kampioen Padel 2024 DD t/m 18 jaar!

18 april 2024


De eerste editie van de Dutch Padel Week zit erop. In een heerlijk festivalsfeertje werden voor een uitverkocht huis bij Vibes Urban Sports & Event Center (Beursgebouw) in Eindhoven de finales gespeeld van het EY NK Padel, één van de onderdelen van de Dutch Padel Week, eind maart-begin april. In de uitslagen komen ook voor onze vereniging bekende namen terug!
 
Kyra Heemskerk werd bij de jeugd meisjes tot en met 18 Nederlands kampioen! Een mooie prestatie. Onze vereniging brengt kampioenen voort, hoe mooi is dat! Iets om ook trots op te zijn.
 
In de volwassen herenfinale zagen we Julian Prins terug, weliswaar geen lid van onze vereniging maar wel de verliezend finalist van het open toernooi van onze club in 2022. Van Gilze naar de Nederlandse top!
 
Dat padel een snelle opkomende sport is en ook onze vereniging heeft aangestoken, wisten we al. Er is veel animo en veel enthousiasme om de sport te beoefenen, op alle niveaus! De voorjaarscompetitie is weer gestart en we wensen alle deelnemers veel succes en veel plezier!!
 

Nationale kampioenen 2024

 • Dames: Steffie Weterings & Marcella Koek
 • Heren: Sten Richters & Bram Meijer
 • Jeugd:
  • Jongens t/m 14: Kol Hardenberg & Levi Visser
  • Jongens t/m 16: Pieter Hermus jr. & Daan Jans
  • Jongens t/m 18: Jorrit Hazebroek & Thomas Panken
  • Meisjes t/m 14: Eleana Bakker & Julie Luneman
  • Meisjes t/m 16: Nefili Bakker & Eline Nikkelen 
  • Meisjes t/m 18: Kyra Heemskerk & Fen Rauwerdink

Nieuwscategorieën