TC Gilze stapt over op digitaal plannen van bardiensten

14 december 2018


Alle leden zijn via de nieuwsbrief geinformeerd dat TC Gilze overstapt op het digitaal plannen van bardiensten via de KNLTB Dienstenplanner. Dit is een planningssysteem waarmee het plannen van de bardiensten soepeler en eenvoudiger wordt. Daarnaast neemt de digitalisering toe en wij als vereniging willen met de tijd meegaan. De Dienstenplanner is een groot voordeel voor onze leden zoals:

  • Direct inzicht, je weet meteen of je gewenste bardienst gelukt is.
  • 24/7 online kunnen opzoeken wanneer jouw bardienst is ingepland.
  • Geen wachttijden tijdens het inplannen.
  • Automatische herinnering wanneer jouw bardienst  is. We kunnen automatisch e-mails en overzichtslijsten genereren.
  • Automatische herinnering waar het sleuteladres is.
  • Tijdsbesparend en minder foutgevoelig.
Ook voor de bardienstcommissie zijn er veel voordelen. Zo kunnen zij wijzigingen eenvoudiger doorvoeren en besparen hiermee veel tijd die ze weer kunnen besteden aan andere activiteiten.

Je kunt vanaf nu je bardiensten plannen via de Dienstenplanner. Meer informatie inclusief handleiding en reglement staat op de pagina Bardienst (let op: je moet ingelogd zijn om deze pagina te bekijken).

Nieuwscategorieën