Uitbreiding bestuur én nieuwe voorzitter

01 juni 2022


De zoektocht voor werving van nieuwe bestuurders heeft resultaat gehad. Met de werving van 2 leden, volgens de opdracht uit de ALV van 30 maart 2022 is het bestuur weer op sterkte met 7 bestuurders inclusief voorzitter.  

Nieuw bestuurslid
Tearry Bekkers, afkomstig uit Tilburg en ruim een jaar actief padel speler bij onze vereniging, is kort na de ALV aangeschoven in het bestuur en zal primair de portefeuille ‘paviljoen’ overnemen van Dion Vissers (en interim door Caspar Haasnoot) en verder zitting nemen als algemeen bestuurder.  

Nieuwe voorzitter
Inge Godthelp, reeds vele jaren actief tennis- en padellid van onze vereniging, heeft aangegeven voor een á twee jaar de voorzittershamer over te nemen van de huidige voorzitter Kees Gijsbrechts.  

Wij verwelkomen met enthousiasme beide ervaren bestuurders en wensen hen veel succes bij het besturen van onze mooie vereniging met mooie en ambitieuze plannen voor nu en de komende jaren.  

Dank aan de werkgroep tgv oproep in ALV bestaande uit Noortje, Eva, Koen, Bert en Bert.  

Het bestuur 

Nieuwscategorieën